کرونا جان ۱۰ نفر از کارکنان شهرداری را گرفت

کارکنان شهرداری تهران

کرونا جان ۱۰ نفر از کارکنان شهرداری را گرفت

متاسفانه کرونا در ایران و پایتختش شهر تهران روز به روز در حال افزایش است. عضو شورای شهر تهران اعلام کرد تانون ۲۰۰ نفر از کارکنان شهرداری آلوده به ویروس کرونا شده اند و از این تعداد ۱۰ نفر آنان فوت کرده اند.

لزوم توجه به خانواده کارکنان و کارگران شهرداری

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با استناد به بند ۳ ماده ۸۰ قانون شورا‌های اسلامی کشور، اعلام کرد که به لزوم توجه به خانواده کارکنان و کارگران شهرداری مبتلا به کرونا و درگذشتگان ناشی از ابتلا در جریان خدمت رسانی تذکر می‌دهم و همچنین تاکید کرد: انتظار دارم با استفاده از ظرفیت‌ های موجود در بودجه سال ۱۳۹۹ به ویژه اعتبارات مربوط در بخش کمک‌های بلاعوض و یارانه‌ ها اقدام لازم در اسرع وقت برای کاستن از دغدغه خانواده‌ های این عزیزان به عمل آید.

طرح خدمات به کارکنان شهرداری تهران

فراهانی با بیان اینکه برای ارایه تسهیلات و خدمات لازم به این کارکنان طرحی تهیه شده است، عنوان کرد: متاسفانه فراگیری ویروس کرونا در شهر و کشور زمینه بیماری بسیاری از شهروندان را ایجاد کرده است.

این عضو شورای شهر تهران با تاکید بر این نکته که پایداری خدمات شهر در سایه تلاش و زحمات جامعه کارکنان زحمتکش شهرداری فراهم شده است، گفت: این پایداری خدمات برای برخی کارکنان و کارگران خدمت رسان شهرداری بهای سنگینی داشته است. متاسفانه در این میان تعدادی از کارگران و کارمندان شهرداری تهران را از دست دادیم و تعدادی دیگر به علت ابتلای به کرونا در بیمارستان بستری هستند.

کارکنان شهرداری تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عبارات مرتبط برای جستجوی این مطلب

شهردار

شهرداری

شهرداری تهران

کرونا در شهرداری

فوت ۱۰ نفر از کارکنان شهرداری

شهرداری پایتخت

تسهیلات شهرداری

کمک به شهرداری

بودجه ۹۹

تجارت

تجارت خاورمیانه

کووید ۱۹

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه