پیام هیئت مدیره

شرکت سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه مشاور سرمایه گذاری پروژه‌های بزرگ داخلی و خارجی، مفتخر است که اعلام نماید با تکیه بر نیروی انسانی متعهد و کارآمد و مدیرانی از مدبرترین نیروهای مجرب و کار آزموده کشور، تصمیم دارد مسیر ترقی و پیشرفت را تا سرمنزل تبدیل به بزرگ‌ترین شرکت سرمایه گذاری خصوصی منطقه ای طی نموده، و با بهره گیری از تفکر سیستمی و الگوهای اسلامی در تحقق خدمات جدید و بروز شایستگی‌های خود در این عرصه موفقیت‌های چشمگیر و بی بدیلی را کسب نماید.

خدمت رسانی

متخصصین این شرکت سرمایه گذاری در تمامی سطوح با مشارکت جمعی، همدلی و همفکری اهداف مشتریان را اهداف خود دانسته و خدمت رسانی به مشتریان را با ارزش گذاری به نیازهای ایشان در این راستا متمرکز می‌نمایند. ما با ایمان به شعار مشتری محوری نیک می دانیم که همیشه حق با مشتری است و تلاش داریم این شعار راهبردی را که از اصول ماست به مرحله عمل رسانده و تجلی واقعی مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع را محقق بنماییم.

فعالیت

شرکت سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه بعنوان مجری و مشاور سرمایه گذاری پروژه‌های بزرگ داخلی و خارجی، با تلاشی روزافزون، سعی در گسترش خدمات خود در عرصه داخلی و بین المللی دارد تا با نیل به اهداف تعیین شده، برگ زرین دیگری در کارنامه خود خلق نماید. امید واثق داریم با بهره گیری از نقاط قوت و فرصت‌های پیش رو و مرتفع نمودن ضعف‌های موجود، به چشم انداز و اهداف متعالی شرکت دست یافته و سهم موثری دراعتلای اقتصادی ایران اسلامیمان داشته باشیم.

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه