ساعت کاری ادارات از روز شنبه ۲۳ فروردین ۹۹

ساعت کاری ادارات

ساعت کاری ادارات از روز شنبه ۲۳ فروردین ۹۹

ریاست جمهوری ایران، آقای روحانی طی بیانیه ای درمورد مقابله با کرونا که در صدا و سیما جمهوری اسلامی پخش شد اعلام کردند: ادارات و کسب و کارهای کم ریسک از ۲۳ فروردین ۹۹ در استان ها و ۳۰ فروردین در تهران شروع به فعالیت می کنند و ساعت کاری ادارات و شرکت ها به ساعت ۷ الی ۱۴ تغییر می باید.

ساعت کاری در جلسه ستاد ملی مباره با کرونا

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امروز یکشنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه ۹۹ اعلام کرد: امروز نسبت به طرح جدید فاصله گذاری هوشمند بحث کردیم و کار گروهی در این چند روز این موضوع را در وزارت کشور بررسی کرده بود. کمیته اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا هم آن را بررسی کرد و مصوبه‌ای هم در پی داشت.

طبق این مصوبه، فعالیت‌ های کم ریسک از ۲۳ فروردین با رعایت پروتکل وزارت بهداشت، ‌درمان و آموزش پزشکی در استان‌ ها می‌تواند فعالیت کند. البته فعالیت‌ های اقتصادی قبلا هم با حفظ و رعایت این پروتکل برپا بود. اما فعالیت‌ های پرریسک همچنان ممنوع است تا بعداً راجع به آن تصمیم گیری شود. حتما نظارت اصناف هم بر آن انجام شود که البته نظارت اصلی بر عهده وزارت بهداشت است و اگر لازم شد نیروی بسیج هم کمک کند که این نظارت انجام شود.

فعالیت های اقتصادی استان تهران

رییس جمهور همچنین اعلام کرد فعالیت اقتصادی در استان تهران از ۳۰ فروردین با در نظر گرفتن پروتکل وزارت بهداشت آغاز به کار می‌ کند. در بحث کسب و ‌کارهای کم‌ ریسک، فعالیت‌ های کسبه و فعالیت‌ های اقتصادی که پرریسک نیست قرار شد از شنبه ۲۳ فروردین با مراعات پروتکل‌ های اعلام شده وزارت بهداشت کار خود را آغاز کنند و حتما باید روی این پروتکل نظارت شود در صدا و سیما هم برای مردم توضیح داده می‌شود که هر کسی باید چه اصولی را رعایت کند. وظایف هم صاحب مغازه و هم مشتریان به روشنی بیان می‌شود تا اصول بهداشتی مورد نظر رعایت شود.

ساعت کاری ادارات

منبع: «عصر تعادل»

 

 

 

 

 

 

 

عبارات مرتبط برای جستجوی این مطلب

کرونا

ویروس کرونا

کووید ۱۹

مقابله با کرونا

پیشگیری از کرونا

زنجیره انتقال

قطع زنجیره انتقال

ساعت کاری ادارات

تعطیلی مدارس

تعطیلی دانشگاه ها

ساعت کاری شرکت ها

تعطیلی شرکت ها

کسب و کار

کم ریسک

پر ریسک

کار کم ریسک

کار پر ریسک

تجارت

tejarat

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه