روزانه ۱۵۰ تن گوشت قرمز وارداتی به بازار تزریق می شود

روزانه ۱۵۰ تن گوشت قرمز وارداتی به بازار تزریق می شود

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور با تاکید براین که روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ تن گوشت قرمز وارداتی به بازار تزریق می شود،گفت: ورود محموله ۴۰ تنی گوشت قرمز در بامداد امروز یکی از محموله های وارداتی برای تنظیم بازار این محصول است.

«حمید ورناصری» روز پنجشنبه در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود:اکنون برای تنظیم بازار گوشت قرمز به دنبال افزایش حجم، دفعات و زمان عرضه در مراکز و فروشگاه های عرضه گوشت های وارداتی هستیم تا مردم زمان کمتری را در صف ها سپری کنند.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور تصریح کرد: کل نیاز شهر تهران روزانه ۲۰۰ تن گوشت گوسفندی و ۲۰۰ تن گوشت گوساله است که از محل تولید داخل و واردات در حال تامین است و با این حجم واردات کمبودی در این زمینه نداریم.
وی افزایش تقاضا و صف های طولانی برای گوشت وارداتی را اختلاف قیمتی زیاد بین گوشت تولید داخل و وارداتی دانست و اظهارداشت: گوشت وارداتی با یارانه دولتی و ارز ۴۲۰۰ تومانی به کشور وارد می شود بنابراین فاصله قیمت گوشت وارداتی و گوشت تولید داخل موجب افزایش تقاضای مردم و طولانی شدن صف ها شده است که تلاش داریم با یک برنامه ریزی منسجم این مشکل را برطرف کنیم.

_

ادامه خبر : لینک

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه