حضور سئوال برانگیز یک نامزد انتخاباتی در برنامه خندوانه!

حضور سئوال برانگیز یک نامزد انتخاباتی در برنامه خندوانه!

حضور میهمان جمعه شب برنامه خندوانه واکنش‌هایی را در محافل رسانه‌ای و فضای مجازی به دنبال داشته است. آقای میهمان علاوه بر این که همسر یکی از مدعوین هفته‌های گذشته این برنامه بوده، یکی از نامزدهای رقابت‌های انتخاباتی انجمن دندانپزشکی ایران نیز است!

پیش از این نیز یکی از میهمانان خندوانه با سؤاستفاده از آنتن رسانه ملی و کسب شهرت اقدام به برگزاری کنسرت‌هایی کرد که حتی رامبد جوان نیز به آن واکنش نشان داد.

این که چگونه فردی در آستانه یک رقابت درون‌گروهی امکان حضور در برنامه پرمخاطبی مانند خندوانه را می‌یابد، سئوالی است که شورای نظارت بر برنامه‌های صدا و سیما باید پاسخی برای آن پیدا کنند. البته میهمان مذکور در واکنش به انتقادات مطرح شده در فضای مجازی مدعی شده است که این برنامه از مدت‌ها قبل ضبط شده است که این نیز خود سئوال دیگری را به ذهن متبادر می‌سازد!

رفتار رامبد جوان به عنوان مجری و کارگردان که علاقه به دعوت طیف‌های مختلف و گفتگو با اصناف مختلف در برنامه داشته و حالا دوباره یک پزشک با گرایش و تخصص دیگری را به برنامه دعوت کرده است  یک اتفاق دور از تصور نیست. دلیل دیگر آن شاید همکاری رامبد جوان با ش. خ در اثرهای مختلف هم در مقام بازیگر و هم مقام کارگردان هم می‌تواند دلیل دیگری بر آشنایی رامبد جوان با میهمان مذکور باشد.

_

ادامه خبر : لینک

 

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه