بازدید از کارخانه قیر گوگردی

بازدید از کارخانه قیر گوگردی

جناب آقای «سعید عصمتی» مدیر عامل گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه به همراه جمعی از مدیران این مجموعه در تاریخ ۹۳/۳/۱۱ از کارخانه تولید قیر گوگردی به مساحت ۱۸۹۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی ایوانکی بازدید کردند.

طی مصاحبه ای که با جناب آقای «مهندس کاظم زاده» مدیر پروژه قیر گوگردی انجام شد، ایشان اعلام داشتند که در حال حاضر این پروژه در مراحل اولیه ی تولید تا ده تن در روز می باشد. که هدف از اجرای این پروژه تولید قیر گوگردی با استفاده از گوگرد اصلاح شده است. از مزایای این محصول افزایش دوام و استحکام آسفالت و کاهش چین خوردگی آن در مناطق گرمسیری و سردسیری می باشد که در حال حاضر در مناطقی از کشورهای کانادا و آمریکا آزمایش و اجرا شده است.

لازم به ذکر است که گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه برای اولین بار در ایران و منطقه خاورمیانه اقدام به استفاده از این تکنولوژی پیشرفته و تولید این محصول جدید کرده است که این اقدام باعث صرفه جویی در بخش اقتصاد به ویژه فرمول مصرف انرژی و حمل و نقل شده و از همه مهم تر به بهبود محیط زیست کمک می کند.

طبق اظهارات جناب آقای «مهندس کاظم زاده» اجرای این پروژه با توجه به شرایط اقلیمی و محیطی کشور ایران تا اواخر خرداد ماه سال جاری کلید خواهد خورد.

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه