بازار سهام سرد

بازار سهام سرد

بزرگترین معضل این روزهای بازار همین کانال های تلگرامی شده که همچون قارچ توسط اساتید یک شبه مدرک گرفته در حال افزایش است و از آنجایی که این عزیزان به اصطلاح تحلیلگر متکلم وحده هستند و جز خودشان فرد دیگری امکان اعلام نظر و صحبت ندارد در اتوبان بازار سرمایه تخت گاز در حال جولان هستند و در این بین خدا می داند چه تعداد سهامدار زیر دست و پا و چرخ معروفیت کاذب برخی از این افراد خرد شده اند.
با اتمام ساعات معاملات روز دو شنبه ۹۴٫۱۰٫۰۷ شاخص بازار اول ( تالار اصلي) با ۱ واحد کاهش به رقم ۴۲۱۱۱ واحد رسيد. عکس این وضعيت را در شاخص بازار دوم (تالار فرعي) شاهد هستيم بطوريكه شاخص تالار فرعي در اين روز با ثبت ۹۴ واحد افزایش عدد ۱۳۹۶۹۷ واحد را تجربه كرد. شاخص قیمت (وزنی – ارزشی) بورس نيز در روز جاري با ۵ واحد افزایش به رقم ۲۳۹۲۳ واحد رسيد.
همچنین در این روز “وانصار” با ۱۴ واحد افزایش شاخص، بیشترین تأثیر مثبت را بر جا گذاشت و در مقابل “وغدیر” با ۹ واحد کاهش، بیشترین تأثیر منفی را بر روی شاخص داشت.
شاخص فرابورس نیز با ۱ واحد افزایش به رقم ۶۸۰ واحد رسید.
گفتني است ارزش كل معاملات در بازار بورس به رقم ۹۰۷ میلیارد ریال و ارزش کل معاملات در بازار فرابورس به رقم ۵۸۳ میلیارد ریال رسید.
غبارآلودگی و تیرگی هوای بورس تهران به بیرون هم سرایت کرده و این روزها هوای بورس با هوای تهران تقریباً یک نواخت شده که این دو پدیده یک وجه تشابه و یک وجه تمایز با یکدیگر دارند.
بر اساس گزارش بورس نیوز، وجه تشابه این دو موضوع در امیدی است که مردم دارند بدین نحو که برای برطرف شدن آلودگی هوا امید به بارش رحمت الهی و برای رفع فضای غبار آلود بورس امید به تدبیر و نگاه محبت آمیز دولت دارند

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه