افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان منطقی نیست!

حقوق کارمندان در 99

افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان منطقی نیست!

طبق اعلام دولت حقوق کارمندان در سال ۱۳۹۹ تا ۱۵ درصد افزایش می یابد اما رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد این مقدار افزایش منطقی نیست و باید بیشتر از این مقدار افزایش حقوق برای کارمندان داشته باشیم.

دفاع از حقوق کارمندان

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه باید از دولت پرسید که افزایش ۱۵ درصدی حقوق‌ ها را بر چه اساسی محاسبه کرده است، ادامه داد:باید از دولت این سوال ها را پرسید:

  1. آیا اجناس و کالا‌ها ۱۵ درصد افزایش قیمت داشته؟
  2. آیا تورم ۱۵ درصد است؟

قطعا کالا‌ها بیش از ۱۵ درصد افزایش قیمت یافته‌ اند و برخی از کالا‌ها تا حدود ۳۵ درصد افزایش قیمت داشته‌اند. بنابراین افزایش ۱۵ درصد حقوق‌ها اقدامی غیر منطقی است.

عزیزی تصریح کرد: چیزی که مسلم است، کارکنان بازنشستگان لشگری و کشوری با این میزان افزایش حقوق‌ ها در سال آینده آسیب خواهند دید و باید فکری به حال آنها کرد.

افزایش حقوق ۵۰ درصدی

آقای عزیزی با بیان اینکه حقوق کاکنان باید ۵۰ درصد افزایش یابد تا این قشر بتوانند با تورم مقابله کند، افزود: قطعا افزایش ۱۵ درصدی حقوق‌ها بدون توجه به شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده و برای اینکه این قشر تحت فشار نباشد، باید حقوق‌ها بیش از ۱۵ درصد افزایش یابد.

درباره افزایش حقوق ۱۵ درصدی

افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارکنان با توجه به شرایط فعلی اقتصادی پاسخگوی نیاز این قشر نیست و در تلاش هستیم تا با رایزنی‌ های انجام شده با نمایندگان در زمان بررسی لایحه سال ۹۹ در جلسه علنی، حقوق کارکنان را بیش از این میزان افزایش دهیم.

افزایش حقوق کارمندان

 

منبع: «عصر تعادل»

 

 

 

 

 

 

 

 

عبارات مرتبط برای جستجوی این مطلب

حقوق

حقوق کارمند

حقوق کارمندان

میزان حقوق

افزایش حقوق

افزایش حقوق کارمند

درصد افزایش حقوق

حقوق کارمندان در ۹۹

مبزان حقوق در سال ۹۹

افزایش حقوق در سال ۹۹

زیاد شدن حقوق کارمندان

تجارت

سرمایه گذاری

سرمایه

TEJARAT

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه