استفاده از مترو تهران در ۲۲ بهمن رایگان است

مترو تهران

استفاده از مترو تهران در ۲۲ بهمن رایگان است

مدیرعامل شرکت متروی تهران اعلام کرد در سالروز جشن پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ تمام خطوط مترو تهران براس عموم مردم رایگان است.

همزمانی چهلم شهید سردار سلیمانی با ۲۲ بهمن ۹۸

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره ثبت رکورد جابجایی دو میلیون و نهصد هزار نفر در مراسم تشییع سردار سپهبد قاسم سلیمانی و جابجایی ۹۰۰ هزار نفر در نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری، تصریح کرد با توجه به تقارن راهپیمایی بیست و دوم بهمن با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی پیش بینی می‌شود فردا شاهد ثبت رکورد جدیدی از جابجایی مسافران در مترو باشیم.

همچنین مدیر عامل شرکت مترو تهران افزود طبق روال هر سال و به منظور حفظ نظم و امنیت در برگزاری مراسم روز ۲۲ بهمن، ایستگاه مترو میدان آزادی واقع در خط ۴ مترو تا پایان مراسم تعطیل است و مسافر گیری انجام نخواهد شد.

خدمات رسانی در خطوط هفت گانه مترو تهران

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه در این روز خدمات رسانی در خطوط هفت گانه متروی تهران و حومه افزایش می‌یابد، تصریح کرد: با توجه به قرارگیری تعدادی از ایستگاه‌ های خطوط دو، سه، چهار و هفت متروی تهران در مسیر راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است. به همین خاطر شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اقدام‌ات ویژه‌ ای را برای خدمات رسانی در این روز در نظر گرفته که کاهش فاصله حرکت قطار‌ها یکی از آنهاست.

در این روز با افزایش اعزام قطار‌ها در خطوط هفت گانه متروی تهران و حومه خدمات رسانی در تمامی خطوط با حداقل سر فاصله حرکت قطار‌ها انجام می‌ شود، علاوه بر اینکه در صورت ازدحام جمعیت در ایستگاه‌ ها آمادگی لازم برای اعزام قطار‌های فوق العاده نیز وجود دارد.

 

مترو تهران 22بهمن

 

مطالب مرتبط

افتتاح مترو کیان شهر

پایان فاز نخست مترو آزادگان

 

 

 

 

 

عبارات مرتبط برای جستجوی این مطلب

مترو

مترو تهران

متروی تهران

ایستگاه مترو

بلیط مترو

بلیط رایگان مترو

سرویس دهی مترو

حمل و نقل شهری

قطار شهری

قطار درون شهری

حمل و نقل

بلیت مترو

بلیط مترو

راهپیمایی

۲۲ بهمن

استفاده از مترو

افتتاح مترو

تجارت

سرمایه گذاری

آسیاموتور

mebco

tejarat

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه