آنر گوشی هوشمندی با برند مازراتی و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی راهی بازار می‌کند

آنر گوشی هوشمندی با برند مازراتی و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی راهی بازار می‌کند

آنر، زیربرند نام‌آشنای هواوی قصد دارد یکی از گوشی‌های هوشمندش را با برند یکی از خودروهای اسپورت عرضه کند. برند مذکور ظاهرا قرار است مازراتی باشد.

درحال‌حاضر، برخی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند دستگاه‌های خاص خود را با همکاری محبوب‌ترین برندهای تولیدکنندگان خودروهای اسپورت در جهان عرضه می‌کنند. به‌نظر می‌رسد آنر، زیربرند مشهور هواوی، نیز در همین مسیر گام برداشته است. آنر V20 نسخه‌ی مازراتی به‌صورت آنلاین در Weibo (یکی از شبکه‌های اجتماعی چینی) دیده شده است. آنر V20 معمولی هنوز به‌طور رسمی عرضه نشده؛ اما به‌احتمال زیاد هفته‌ی آینده معرفی خواهد شد. باید دید نسخه‌ی مازراتی این گوشی نیز در این رویداد رونمایی خواهد شد یا آنر برنامه‌ی دیگری درنظر دارد.

با این توضیح، اگر تصویر بالا را بادقت نگاه کنید، با تصویر فاش‌شده‌ی جدیدی روبه‌رو هستید. به‌نظر می‌رسد طراحی آن همانند آنر V20 معمولی است و تنها تفاوت در لوگوی مازراتی پشت آن است. ممکن است طرح زیر شیشه‌ی گوشی نیز متفاوت باشد؛ اما به‌دلیل زاویه‌ی دوربین در اینجا دیده نمی‌شود. همچنین، مشخص است این دستگاه سه دوربین در پشت دارد و از فلز و شیشه ساخته شده است.

_

ادامه خبر : لینک

شرکتهای گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه